fbpx

Scottie GO Kuldne linn

54.99

Scottie GO Kuldne linn on mäng, mis ühendab meelelahutuse kodeerimise põhitõdede õppimisega. Kuldne linn on suurepärane lõbu ja õppimine nii lastele, kes Scottiet varem ei tundnud, kui ka neile, kes tooteid hästi tunnevad.

Scottie GO Kuldne linn on mäng, mis ühendab meelelahutuse kodeerimise põhitõdede õppimisega. Mäng ühendab lauamängu rakendusega. Lapsed õpivad koos sõbraliku tulnuka Scottiega programmeerimise põhitõdesid, arendades loogilist mõtlemist.

Mängijad kohtuvad Scottiega, kui ta pärast kaugele planeedile maandumist seisab vana kaevanduse tohutu ukse ees. Seest sädeleb kulda, kuid elanikud ei paista seda ära kasutavat. Teleportereid ja unustatud kiire tasakaalu kasutades aitab Scottie kulda kaevandada ja töödelda kaasaegsete protsessorite tootmiseks. Mängijad aitavad Scottie’l koguda piisavalt kulda, et toota oma kosmoselaeva jaoks protsess. Et ta saaks turvaliselt kosmosereisi jätkata.

Kuldne linn on suurepärane lõbu ja õppimine nii lastele, kes Scottiet varem ei tundnud, kui ka neile, kes tooteid hästi tunnevad. Mängijad avastavad uusi programmeerimisplokke ja ülesandeid rakenduses Scottie Go! Kodeerimisseiklused.

Vanus: 9+
Mängijad: 1+
Mängu kestus kokku: 47 ülesannet, 6+ tundi

Tuletame meelde, et kui ostate “Scottie GO Kuldne linn!” mängu meilt, saate automaatselt meeldivaid boonuseid, näiteks:
— Kiire kohaletoimetamine Omniva või Smartposti pakiautomaatidesse
— Tarne 3–7 tööpäeva jooksul.
— Kvaliteedigarantii
Tagastamisvõimalus 14 päeva jooksul pärast kättesaamist

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Scottie GO Kuldne linn”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart
scottie go kuldne linn hariv lauamängScottie GO Kuldne linn
54.99
Scroll to Top