fbpx

Müügitingimused

Veebipoe GAMES4ALL.EE (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ ANDAN GROUP (registrikood 14751276), asukohaga Tallinn, Marati 3, 11712 Harjumaa.

Müügilepingu kehtivus, kauba-ja hinnainfo

Kõik maksed võetakse vastu eurodes

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. 

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. 

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. 

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul [olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse§ 53 lg-s 4 loetletud tingimustele].

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. 

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. 

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest vabas vormis taganemise avaldus, ning saata see e-posti aadressile daniil.andangroup@gmail.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. 

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et onasja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna. 

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni ühe kuu jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja  aadressile daniil.andangroup@gmail.com või helistada telefonil: +372 58069708.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba.Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada,tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine 

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Kasutustingimused

Internetipoes saab osta kaupu valides õige toode ja lisades toode ostukorvi. toodet ei saa osta, kui selle juures on märge”Sellist varianti kaupa pole rohkem laos, aga saadaval on teised variandid”. Kui Teid huvitab kaup, mis hetkel ei ole saadaval, soovitame võtta meiega ühendust meiliaadressil daniil.andangroup@gmail.com või telefoni teel +372 58069708, et saada infot kaupa saabumise kohta või esitada eritellimus.
Kaupade fotod on illustratiivse tähendusega.
Kaupade hind ja kättesaadavus võivad muutuda.
Ostja suhtes rakenduvad hinnad, mis on kehtivad tellimuse esitamisel. Kui tellimuse täitmine ei ole võimalik, siis võtab internetipood ostjaga ühendust ning tagastab raha. Internetipood jätab endale õiguse keelduda tehingust, kui hind oli märgitud vale( tehniline probleem, viga jne).Sellisel juhul tagastatakse raha kliendile.
Kui ostjal on kehtiv sooduskood, siis tasub vajutada lingil”Lisada korvi”, sisestada sooduskood lahtris “Kupong” ja vajutada nuppu “OK”. Süsteem kuvab Teile uue soodushinna.
Ostja valib kättesaamisviisi ning -koha (Smartpost, Omniva). Kohaletoimetamistasud lisatakse kauba hinnale.
Kaupade eest saab tasuda pangalingi kaudu või ülekandega.Kui kauba eest ei tasuta kahe päeva jooksul, siis omab internetipood õigust tühistada tellimus.
Internetipoe partneriks ning maksete(pangalingi maksed ning kaardimaksed) vahendajaks on Maksekeskus AS.
Ostja kannab vastutust andmete õigsuse eest.Müüja ei vastuta tagajärgede eest, mis on põhjustatud valesti esitatud andmete tõttu.
Kaup toimetatakse ostjani 2-10 tööpäeva jooksul.
Kui Te soovite osta kaupa firmana, siis täites ostukorvis lahtrit”Nimi või firma nimi”, Sisestage firma nimi ning lahtris “Perekonnanimi” sisestage füüsilise isiku nimi, kellega saab vajadusel kontakteeruda.
Ostja omab õigust 14 päeva jooksul teavitada internetipoodi soovist taganeda ostust.
Tagastatav kaup peab olema originaalses komplektatsioonis, originaalpakendis ning olema kasutamata.Ostja tagastab kauba ja katab transpordikulud. Kauba peab tagastama www.games4all.ee aadressil Marati 3, Tallinn. Tagastades kaupa, palume saata meil aadressil daniil.andangroup@gmail.com sisuga: tagastatav kaup, arve number, pangakonto number, kuhu tuleb tagastada raha. Raha tagastatakse mitte kauem, kui 14 päeva jooksul peale kauba tagastust.
Kui Teil tekib küsimusi, te soovite konsultatsiooni kauba kohta, palume ühendust võtta meiega meiliaadressil daniil.andangroup@gmail.com või telefoni teel +372 58069708.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile daniil.andangroup@gmail.com või helistada telefonil: +372 58069708. 

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Shopping Cart
Scroll to Top